Tungsten karbür ahşap kesme aleti

Tungsten karbür ahşap kesme aleti küp

Chinatungsten Online tungsten karbür ürünleri çeşitli geliştirme ve satış, üretim konusunda uzmanlaşmış. Vb kaliteli hammadde yapılmış Ürünlerimiz, kalıp ve ölür, kesici takımlar, anormal profil makale, dahil olmak üzere biz tasarım tungsten ürünleri, güvenilir mekanik ve fiziksel özellik var. Ürünlerimiz yaygın sanayi birçok açıdan kullanılan ve seri üretim için en iyi yardımcı araçlardır edilmiştir. , Ürünlerimizin tamamlanmış incelenmesi ekipman ve güvenilir kalite bizim iç ve dış müşterilerden büyük bir üne kazanmaktadır ve ileri teknoloji, mükemmel yönetim sistemi açısından onlarla uzun vadeli bir işbirliği kurmak var.

Sert metal tungsten ve karbür atomların eşit parçaya içeren bir kimyasal bileşik olduğunu ve genellikle sadece karbür denir. Genel olarak, çelik daha sert, konuşma ve yoğunluk 15.8g/cm3 ve katı şeklidir. Erime noktası ve kaynama noktası sırasıyla 28700C ve 60000C olan.

Tungsten karbür kesici özellikleri lehim ve taşlama azalma olmadan gelişmiş kenar kalitesi ile toolmaker sağlar. Odun kesmek için bir sınıf sunan daire testere için gerekli kesme özellikleri içine kapsamlı araştırma ve geliştirme tarafından geliştirilmiştir.DC giriş (anti-korozif) ve DH (yeni nesil) sınıflarda sayesinde biz ahşap kesme aletleri için en iyi performansı vermek malzeme sağlamak.

Tungsten karbür araçların ömrü standart malzeme araçları çok daha uzun sürer. Yıllardır 30'dan fazla ülkede üretim ve tungsten karbür ürünleri ihraç deneyimli olarak, biz en iyi fiyatlarla, mükemmel ürünler ve zamanında teslimat ile size vermek olabilir emin.